Autorzy artykulów

marcin_buczkowskiMarcin Buczkowski

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellonskiego. Od roku 2002 prowadzi indywidualna kancelarie adwokacka. W latach 2005 – 2007 byl adwokatem stowarzyszonym z Kubas, Kos, Gaertner – Adwokaci sp. p. W latach 1998 – 2000 pracowal w dzialach nieruchomosci spólek Ahold Polska sp. z o.o. i Slovnaft Polska S.A.
Specjalizuje sie w prawie obrotu nieruchomosciami, obsludze spólek prawa handlowego oraz prawie procesowym. Jego doswiadczenia obejmuja kompleksowa obsluge zwiazana z komercjalizacja nieruchomosci uzytkowych oraz obsluge procesu inwestycyjnego.
Na zlecenie Klientów polskich i zagranicznych opracowywal opinie podatkowe dotyczace optymalizacji transakcji na rynku nieruchomosci oraz udzialach w spólkach. Posiada doswiadczenie zwiazane z obsluga podmiotów notowanych na rynkach regulowanych (GPW) oraz nieregulowanych (New Connect). Wielokrotnie orzekal w sadach arbitrazowych, w tym Sadzie Arbitrazowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jest czlonkiem rad nadzorczych kilku spólek prawa handlowego. Mówi biegle po angielsku i rosyjsku.

piotr_gawlikPiotr Gawlik

Radca prawny. Absolwent Wydzialu Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellonskiego w Krakowie.
W latach 2005 – 2007 pracowal w kancelarii „Kubas, Kos, Gaertner – Adwokaci”. Specjalizuje sie w prawie gospodarczym ze szczególnym uwzglednieniem prawa spólek, prawa papierów wartosciowych i prawa upadlosciowego, jak równiez w prawie kontraktowym i cywilnym.
Ma bogate doswiadczenie w projektowaniu i obsludze miedzynarodowych transakcji M&A, jak równiez projektów inwestycyjnych i korporacyjnych, w tym równiez na rynkach regulowanym i nieregulowanym. Zasiada w radach nadzorczych renomowanych spólek prawa handlowego, jak równiez – na zlecenie Klientów – pelni inne funkcje w strukturach tych podmiotów. Wlada jezykiem angielskim i niemieckim.

jolanta_kaliszJolanta Kalisz-Krygowska

Adwokat. W 2009 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka Szkoły Prawa Amerykańskiego organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z the Columbus School of Law of The Catholic University of America (JU-CUA American Law Program). Ukończyła także studia podyplomowe Akademia Spółek organizowane przez Szkole Głowna Handlowa w Warszawie. Języki obce: angielski, niemiecki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>